Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor

Baymak kombide basınç yükselme sorununun nedeni sadece tek bir sebepten olmayabiliyor, bunun birkaç tane nedeni olabilir. Bunlardan biri genleşme tankının delik olmasıdır. Eğer ki kombinizi kullandığınız zaman basıncı yükseliyor ve kullanmadığınız zaman düşüyor ise sorun genleşme tankından kaynaklanmamaktadır. Cihazı kullanmadığınız halde Baymak kombide basınç artıyor ise doldurma musluğu şebeke suyu kaçırıyor olabilir. Ya da doldurma musluğu kırılmış olabilir. Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor olması sıklıkla karşımıza çıkan bir arıza durumu olduğundan Çekmeköy Baymak olarak sizlere bu konudaki yardımları sunacağız.

Baymak kombi basıncının düşme videosunu izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kırık veya arızalı olan doldurma musluğu, delinmiş olan denge tankı, arızalanmış olan plaka eşanjör kombide su artma sorununun yaşanmasına sebeptir. Baymak kombi ile bu gibi sorunlar yaşıyorsanız eğer mutlaka çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşın. 7 gün 24 saat açık olan müşteri çağrı merkezimize cihazınızda ki Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor sorununu belirtin teknik açıdan hem destek alın hem de gereken yardımları alın. Ekibimiz sizleri sadece bilgilendirmekle kalmayıp sorununuzun çözümü için sizlere gereken yardımı sunacaktır. Her zaman en yakınlarınızda yer aldığımızı unutmayın ve Çekmeköy Baymak Servis ile iletişimde kalın… Bu duruma sebep aslına bakılırsa yerinde görüldüğünde anlaşılabilir ya da tespit yapılabilir.  Bu anlamda sizlere önerimiz bizlere ulaşarak yardım ve bilgileri almanızdır.

Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor

Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor

Bu arıza durumunda genelde karşımıza belirttiğimiz arıza durumları çıkmaktadır. Kombi uzun süre bakım görmediği zaman genleşme tankının havası eksilmektedir. Bu durum nedeni ile de Baymak kombi basıncı yükselebilmektedir. Bu durumda da müdahale tanka hava basılarak olabilir. Tanka ava basma uygulaması sonrasında sorunun düzelme olasılığı da bulunmaktadır. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman her şeyden önce mutlaka cihaza müdahale etmeden servisi arayınız ve servis ekibinden yardımlar alınız.

Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor ise öncelikle panik yapmayın. Çünkü bu durum Baymak kombide su akıntısı sorununu da beraberinde getirebilmektedir. Bu bakımdan da panik yapmak yerine servisimizi arayarak net bilgi aynı zamanda yardımları alabilirsiniz. Sizlere Çekmeköy Baymak Servisi olarak uzman olan ekibimizle yardımcı olacağız.