Baymak Kombinin Basıncı Yükseliyor

Baymak kombi basıncı neden yükselir?

Baymak kombide basınç yükselme sorununun nedeni sadece tek bir sebepten olmayabiliyor, bunun birkaç tane nedeni olabilir. Bunlardan biri genleşme tankının delik olmasıdır. Eğer ki kombinizi kullandığınız zaman basıncı yükseliyor ve kullanmadığınız zaman düşüyor ise sorun genleşme tankından kaynaklanmamaktadır. Cihazı kullanmadığınız halde Baymak kombide basınç artıyor ise doldurma musluğu şebeke suyu kaçırıyor olabilir. Ya da doldurma musluğu kırılmış olabilir.

Baymak kombi basıncının düşme videosunu izleyerek de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kırık veya arızalı olan doldurma musluğu, delinmiş olan denge tankı, arızalanmış olan plaka eşanjör kombide su artma sorununun yaşanmasına sebeptir. Baymak kombi ile bu gibi sorunlar yaşıyorsanız eğer mutlaka çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşın. 7 gün 24 saat açık olan müşteri çağrı merkezimize cihazınızda ki bu sorunu belirtin teknik açıdan hem destek alın hem de gereken yardımları alın. Ekibimiz sizleri sadece bilgilendirmekle kalmayıp sorununuzun çözümü için sizlere gereken yardımı sunacaktır. Her zaman en yakınlarınızda yer aldığımızı unutmayın ve Çekmeköy Baymak Numarası ile iletişimde kalın… Bu duruma sebep aslına bakılırsa yerinde görüldüğünde anlaşılabilir ya da tespit yapılabilir.  Bu anlamda sizlere önerimiz bizlere ulaşarak yardım ve bilgileri almanızdır.

kombinin suyu cogaliyor, kombinin basinci artiyor

kombinin suyu artiyor

Baymak kombi basıncı yükseliyor ise öncelikle panik yapmayın. Çünkü bu durum Baymak kombide su akıntısı sorununu da beraberinde getirebilmektedir. Bu bakımdan da panik yapmak yerine servisimizi arayarak net bilgi aynı zamanda yardımları alabilirsiniz. Sizlere uzman olan ekibimizle yardımcı olacağız.